add 11 11

ProRankTracker – מדריך למשתמשים חדשים (עברית)

ברוכים הבאים למערכת ProRankTracker! מדריך מהיר זה כולל עשרה צעדים פשוטים, והוא נועד לעזור לכם להשתמש ולהתמצא בכלי בקלות

 1. נא הביטו בתפריט הניווט שמשמאל. בתפריט זה תוכלו לבחור בין האפשרויות הבאות:

  דירוגים – בדף זה תוכלו לסקור את נתוני הדירוגים שלכם בדרכים שונות

  דוחות – בדף זה תוכלו ליצור דוחות ולנהל אותם

  ניהול – בדף זה תוכלו לנהל את כתובות ה-URL, הקבוצות, התיוגים, הפילטרים השמורים, ואת פח האשפה שלכם

  הוספה למעקב – בדף זה תוכלו להוסיף כתובות URL וביטויי חיפוש שברצונכם לעקוב אחריהם. קיימות שתי שיטות הוספה במערכת – אשף ההוספה והוספה מתקדמת.

  כלים – באפשרותכם לגלות ביטויים עם דירוגים קיימים לאתרים שלכם, באמצעות כלי גילוי הדירוגים. אתם יכולים להשתמש ב-PRT API אם התוכנית שלכם כוללת שימוש ב-PRT API.

 1. עכשיו בואו נתחיל עם כתובת ה-URL והביטויים הראשונים שאחריהם תרצו לעקוב. בתפריט השמאלי, הקליקו על אשף ההוספה (תחת אפשרות הוספה למעקב).

  קיימות מספר אפשרויות שונות, אבל בואו נצמד לבסיס בינתיים על מנת לקבל מושג על דרך הפעולה של המערכת.

  הוסיפו כתובת URL חדשה למעקב, הוסיפו את מילות המפתח שלכם בשדה הרלוונטי ולחצו על הכפתור “שלב הבא”. באפשרותכם להשתמש בפונקציית ה-“קבוצות” על מנת לקבץ כתובות URL, ותגיות על מנת לקבץ ביטויים (כלומר, מילות מפתח). תוכלו להשתמש בקבוצות הללו מאוחר יותר כדי לסנן דוחות ועמודי תצוגה. אתם יכולים להגדיר קבוצות עכשיו או בכל נקודה בה תבחרו.

  נמשיך לצעד השני. אתם יכולים לעקוב אחר תוצאות למחשב הנייח, לאנדרואיד, או לאייפון ולהחליט באילו מנועי חיפוש תחפצו לעקוב. אתם יכולים לבחור באפשרות אחת או יותר. אנא שימו לב שכל שילוב יחשב ויוצג על ידי המערכת כביטוי אחר.

  בחרו מנוע חיפוש רצוי, מיקום, ושפה בתפריט המופיע מטה.

  לחצו שמור.

  בזמן ש-PRT מעדכן את הדירוגים שלכם, בואו נלמד על עוד איזורים חשובים במערכת.

screenshot

 1. הגדרות PRTלחצו על אייקון גלגל השיניים בפינה הימנית העליונה ובחרו בלשונית – הגדרות PRT. תחת הלשונית “כללי”, בחרו את אזור הזמן שלכם מהרשימה.

  כדי להתאים את המערכת להעדפות שלכם, אתם יכולים להחליף את התצוגה ממצב בהיר למצב כהה בפינה הימנית. אתם יכולים גם לשנות את שפת ממשק המשתמש ושפת הדוחות.

  שימו לב שמצבי התצוגה והשפות יכולים להשתנות גם באופן מיידי בעת הצורך, תחת אייקון גלגל השיניים שמופיע בפינה הימנית העליונה.

  “קנה מידה בגרפים” המופיע תחת הלשונית “דוחות” היא הגדרה שיתכן ותרצו לשנות בשלב זה. הגדרה זו נוגעת לדרך בה גרפים יופיעו בפניכם כשאתם גולשים באתר ובדוחות. קיימות שתי אפשרויות: ליניארי (אופציה שמעניקה משקל שווה לכל הדירוגים) או לוגריתמי (אופציה שמעניקה משקל רב יותר לדירוגים המובילים).

  אם יש ברשותכם לוגו, אתם יכולים להעלות אותו תחת הסעיף “לוגו מותאם אישית” בלשונית “White Label” כך שתוכלו למתג את הדוחות שתייצרו עם הלוגו שלכם.

screenshot

screenshot

screenshot

 1. מימין לאייקון גלגל השיניים בפינה הימנית-עליונה, תמצאו את אייקון פרטי החשבון (משתמש), שיוביל אתכם לאגף השליטה בחשבונכם ובאפשרויות התשלום שלכם.

  אם תלחצו על אייקון סימן השאלה, תקבלו אפשרויות תמיכה כדי לעזור לכם להתמודד עם בעיות או שאלות שעשויות להיות לכם. באגף העזרה תמצאו כרטיסי פנייה ליצירת קשר עם צוות התמיכה, תמיכה בצ’אט, קישור לקביעת אימון הדרכה של 1 על 1 בשימוש במערכת, מדריך שאלות נפוצות מפורט, מדריכים כתובים ומדריכי וידיאו.

screenshot

screenshot

 1. עכשיו בואו נחזור אל תצוגת כתובת כדי לראות אם כתובות ה-URL שהגדרנו למעקב עודכנו עם הדירוגים שלהם. מהתפריט השמאלי, הקליקו על תצוגת כתובת תחת דירוגים. דף תצוגת הכתובת הוא “העמוד הראשי” של המערכת שלנו. הוא מראה לכם את דירוגי כל הביטויים שלכם כשהם מסודרים לפי כתובת URL.

  למעלה, אם תלחצו על פילטר, אתם יכולים לסנן ולמיין את המידע שמופיע בעמוד.

  הכפתור לימינו, כפתור “הורד”, מאפשר לכם ליצור דוחות סקירה המתבססים על המידע המופיע בפניכם במהירות. אתם יכולים לגשת לדוחות הללו מאוחר יותר ב-“מרכז הדוחות”.

  מתחת לכפתורי פילטר ו-“הורד”, ישנה תיבת נתונים.

  בתיבת הנתונים, תמצאו תצוגת שינויים לפי חתכים של 24 שעות/7 ימים/30 ימים בדירוגים שלכם ובכמות הביטויים המצויים בדרגות הדירוג השונות (#1,#2-3,#4-10,#11-20,#21-100,#100+).

screenshot

 1. כעת אנחנו מגיעים לתיבות. ישנה תיבה עבור כל כתובת URL אחריה אתם עוקבים. בתוך התיבות יופיעו דירוגים וסוגים נוספים של מידע לגבי כל הביטויים שלכם. לפי ההגדרות המובנות, רק ארבעה ביטויים יוצגו. אתם יכולים לבחור להציג את כולם על ידי לחיצה בפינה הימנית-תחתונה של כל חלונית ולהרחיב אותה על מנת לראות את כל הביטויים. לחיצה על תיבות הסימון שמשמאל לביטויים תציג חמישה אייקונים בצד השמאלי-תחתון של החלונית עם מספר פעולות בהם תוכלו לנקוט לגבי הביטויים שבחרתם.

  סוגי העמודות שתראו כברירת מחדל הם: סוג, ביטוי, כתובת מאונדקסת (כפי שהיא מופיעה במנוע החיפוש), קומבינציית ביטוי (כולל הגדרות מיקום ומכשיר), דירוג (הדירוג הנוכחי), יום (הדירוג אתמול), שבוע (הדירוג מלפני שבוע), חודש (הדירוג מלפני חודש), ווליום ל (נפח חיפוש מקומי) ו-מגמה (טבלת התקדמות הדירוג במהלך 30 הימים האחרונים).

  עמודות אלו מופיעות כברירת מחדל. באפשרותכם להציג עמודות נוספות, ואתם יכולים לשנות גם את סדר העמודות. על מנת לעשות כן, לחצו על הכפתור “עמודות ומיון” שמופיע מעלה.

  תחת עמודת דירוג, תמצאו את כל הדירוגים שעודכנו. אם הם לא מופיעים עדיין, נסו לרענן את עמוד האינטרנט ולחכות שתי דקות.

  המשך עמודות הדירוגים (יום, שבוע, חודש) יתעדכנו עם הזמן.

screenshot

 1. באזור שמופיע מתחת לנתונים ומעל לתיבות ה-URL, ישנם:

  פעולות (במקבץ): מספר פעולות שבאפשרותכם לבצע על קישורי URL וביטויים על ידי סימון התיבות הרלוונטיות שלהן ראשית ואז בחירת וביצוע הפעולה.

  עמודות ומיון: לחצו על הכפתור, ובחלונית שתופיע יהיה באפשרותכם לשנות את סדר כתובות ה-URL בעמוד (סדרו כתובות עפ”י), לשנות את סדר הביטויים בטבלה הפנימית (סדרו ביטויים ע”פ), לסמן או להסיר סימון מעמודות שאתם רוצים להציג בדף זה ולסדר את סדר העמודות על ידי גרירה והפלה של תיבות העמודות.

  כשתלחצו על כל תיבת עמודות שמופיעה כאן, יופיע מספר. הסדר מופיע מימין לשמאל מ-1 עד 19, וניתן לבחור עד ל-12 עמודות.

  חוץ מעמודות ברירת המחדל, תמצאו עוד עמודות שתוכלו להפעיל כאן: כותרת (הכותרת כפי שהיא מופיעה במנוע החיפוש), דירוג בסיס (הביטוי הראשון שנקלט במערכת), דירוג פסגה (הדירוג הגבוה יותר של הביטוי מאז שהוא במעקב), שפה, מיקום, מנוע, מכשיר, ווליום (גלובלי), ותגיות.

  מימין לאזור זה, תוכלו לשנות את מספר הביטויים שמוצגים בכל עמוד ולהציג את כל הביטויים או לצמצם לתצוגה מקדימה בלבד בכל תיבות כתובת ה-URL בעמוד.

screenshot

screenshot

 1. לחיצה על גרף המגמה המוקטן תפתח חלונית שתראה לכם את התקדמות הדירוגים של ביטוי לאורך זמן (גרף דירוגים היסטורי). תוכלו לשנות את תקופות החיפוש שתחפצו לראות בסקירה שלכם.

  עבור סקירה מפורטת יותר של ההתקדמות היומית, לחצו על תצוגה יומית תחת “דירוגים” בסרגל הכלים מצד שמאל.

screenshot

 1. בצד הימני-העליון של המסך תמצאו אייקון בצורת עין (סקירה מהירה), ושורת חיפוש.

  לחיצה על אייקון העין תאפשר לכם גישה מהירה לכתובות URL, קבוצות, תגיות, וכן פילטרים שמורים בתצוגת כתובת, ביטויים בתצוגת הביטויים, ודוחות לצפיה בדוחות.

  תיבת החיפוש הכללית מאפשרת לכם להתחיל בהקלדה, ולאחר שהקלדתם לפחות שלוש אותיות לקבל תוצאות במהירות על מנת לראות קישורי URL, קבוצות, תגיות, פילטרים שמורים, ביטויים, ודוחות.

screenshot

 1. עמוד חשוב אחרון שכדאי לציין הוא כתובות המופיע תחת הלשונית “ניהול” בסרגל הכלים שמשמאל.

  כאן תמצאו רשימה של כל כתובות ה-URL שאחריהם אתם עוקבים ומידע כגון: מתי הוספתם אותם למעקב, כמה ביטויים קשורים אליהם (פעילים/באשפה), והקבוצות שבהם הכתובות כלולות. בנוסף, אם תרחפו מעל שורות כתובות ה-URL, תקבלו גישה מהירה למספר כלים ודוחות מצד ימין – תצוגת כתובת, תצוגה יומית, Full SERPs, גילוי דירוגים, והצעות לביטויים שמויינו מראש לכתובת שנבחרה.

  תמצאו את האפשרויות “ערכו”, “הוסיפו ביטויים חדשים”, ו-מחקו/שחזרו ביטויים” בצד הימני-הקיצוני של תפריט ניהול הכתובות.

screenshot

 

 

he.proranktracker.com – התחילו בחינם